Domů > Aktuality > Casting FRANTA JETEL T-Shirt Girl
25 Zář

Casting FRANTA JETEL T-Shirt Girl

Posted by 1 komentář

Přijď na casting a staň se FRANTA JETEL T-Shirt Girl

Chceš se stát FRANTA JETEL T-Shirt Girl 2011? Tak jsi na správném místě.

FRANTA JETEL T-Shirt Girl musí být starší 18ti let, musí se umět hýbat a být sexy. Jestli tohle všechno splňuješ, tak se zúčastni jednoho z castingů a dostaň se do finálové dvanáctky.

 

Castingy

Termíny a místo castingů

Termíny castingů na FRANTA JETEL T-Shirt Girlcontest byli určeny na pondělky 10.10. a 24.10., na adrese Dukelská 57c, Brno (Prostory společnosti MEAT FLY) od 20:00. V případě zájmu o účast v soutěži napiš na info@frantajetel.cz, že chceš být FRANTA JETEL T-Shirt Girl a pošli nějakou svoji fotku.

Co musíš splňovat? Musí ti být min.18 let, musíš být komunikativní, musíš se umět hýbat a musíš mít sexy postavičku, která vyhraje.

Co s sebou? Boty na podpatku, plavky a úsměv na tváři.

Jak casting bude probíhat? Začneme vždy od 20:00, nejdřív nám o sobě něco povíš a vyplníš dotazník, kde jsou uvedeny míry apod. Když se budeš líbit, tak postoupíš do 2.kola, které bude cca v 22:00, tam tě čeká ukázka promenády v plavkách a krátká taneční ukázka. Když i tady obstojíš, tak už ti nic nebrání zúčastnit se finále, kde můžeš vyhrát!

Finále se bude konat na koncertě FRANTA JETEL 5. 11. 2011 – Klub Fléda, večer

Ale neboj se, bude to především zábava :)

Casting FRANTA JETEL T-Shirt Girl

Přijď na casting
a staň se FRANTA JETEL T-Shirt Girl.

  1. Rose
    26.03.2020 na 20:57 | #1

    Hi, I was just taking a look at your site and filled out your „contact us“ form. The feedback page on your site sends you messages like this to your email account which is why you’re reading through my message at this moment right? This is the most important accomplishment with any kind of online ad, getting people to actually READ your message and this is exactly what you’re doing now! If you have an advertisement you would like to promote to lots of websites via their contact forms in the U.S. or anywhere in the world let me know, I can even focus on specific niches and my costs are very affordable. Send a reply to: trinitybeumer@gmail.com

  1. Žádné zpětné odkazy