Archív

Archív pro
25 Zář

Casting FRANTA JETEL T-Shirt Girl

Přijď na casting a staň se FRANTA JETEL T-Shirt Girl

Chceš se stát FRANTA JETEL T-Shirt Girl 2011? Tak jsi na správném místě.

FRANTA JETEL T-Shirt Girl musí být starší 18ti let, musí se umět hýbat a být sexy. Jestli tohle všechno splňuješ, tak se zúčastni jednoho z castingů a dostaň se do finálové dvanáctky.

 

Castingy

Termíny a místo castingů

Termíny castingů na FRANTA JETEL T-Shirt Girlcontest byli určeny na pondělky 10.10. a 24.10., na adrese Dukelská 57c, Brno (Prostory společnosti MEAT FLY) od 20:00. V případě zájmu o účast v soutěži napiš na info@frantajetel.cz, že chceš být FRANTA JETEL T-Shirt Girl a pošli nějakou svoji fotku.

Co musíš splňovat? Musí ti být min.18 let, musíš být komunikativní, musíš se umět hýbat a musíš mít sexy postavičku, která vyhraje.

Co s sebou? Boty na podpatku, plavky a úsměv na tváři.

Jak casting bude probíhat? Začneme vždy od 20:00, nejdřív nám o sobě něco povíš a vyplníš dotazník, kde jsou uvedeny míry apod. Když se budeš líbit, tak postoupíš do 2.kola, které bude cca v 22:00, tam tě čeká ukázka promenády v plavkách a krátká taneční ukázka. Když i tady obstojíš, tak už ti nic nebrání zúčastnit se finále, kde můžeš vyhrát!

Finále se bude konat na koncertě FRANTA JETEL 5. 11. 2011 – Klub Fléda, večer

Ale neboj se, bude to především zábava :)

Casting FRANTA JETEL T-Shirt Girl

Přijď na casting
a staň se FRANTA JETEL T-Shirt Girl.

25 Zář

AKCE FRANTA JETEL BIKINI GIRL

AKCE FRANTA JETEL BIKINI GIRL

AKCE FRANTA JETEL BIKINI GIRL

Pošli vychytanou fotku v plavkách na zeď Facebook  stránky  FRANTA JETEL  nebo na info@frantajetel.cz, ukaž jak máš sexy postavu a dostaneš VSTUP do VIP ZÓNY na koncertě FRANTA JETEL 5. 11. 2011 – Klub Fléda, večer ZDARMA!!!

 

Navíc tvá fotka bude zařazená do soutěže na facebooku a když dostaneš od fanoušků nejvíc palců nahoru, tak vyhraješ FRANTA JETEL T-Shirt a VIP VSTUP NA KONCERT ZDARMA!!!

Fotky posílej od 1.10. do 31.10. 2011

 

Galerie zaslaných fotografií


From Franta Jetel (Showing 16 of 83 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher


Categories: Aktuality Tags:
25 Zář

Trička s potiskem FJ

Pokud jste si oblíbili skupinu FRANTA JETEL
nemělo by vám ve Vašem šatníku chybět naše tričko!

 TRIČKO  Franta Jetel  199Kč  (pouze v prodejně Sub Form)

 

Jednoduchý motiv našeho loga s grafikou na bílém nebo černém podkladu sluší každému. Můžete s ním oslnit ve společnosti kde podpoří Váš sexapeal, hodí se i na nošení doma.
Nabízíme různé velikosti  M,L,XL.

Budete-li na nějakém zajímavém místě v našem tričku, nezapomeňte se s ním vyfotit a zaslat nám fotografii na email nebo ji nahrajte na naši Facebook stránku.

Categories: Aktuality Tags: